Alcatel Idol 5 niebawem w EuropieNa nowości Alcatela z linii Idol w tym roku użytkownikom na Starym Kontynencie przyjdzie poczekać dłużej niż zwykle. W końcu wiemy jednak, czego można spodziewać się po modeli Alcatel Idol 5.

Alcatel w ubiegłym roku na Mobile World Congress zaprezentował bardzo ciekawe modele Idol 4 i Idol 4S. W tym roku na targach w Barcelonie ich następcy się nie pojawili. Firma, która należy do TCL, ograniczyła się do wprowadzenia na rynek amerykański — we współpracy z Amazonem — modelu Idol 5S.

Smartfonem ten wyglądem nawiązuje do ubiegłorocznego flagowca (obudowa z metalu i dwóch warstw szkła z wyprofilowanymi krawędziami), ale zastosowane podzespoły podobne są do tych, które można znaleźć w Idolu 4. 5,2-calowy ekran FullHD, Snapdragon 625, pojedynczy aparat 12 Mpix i bateria 2620 mAh jasno wskazują, że Idol 5S jest modelem ze średniej półki cenowej. Cena w ofercie Amazon Prime jest adekwatna – 280 dol., czyli po przeliczeniu ok. 1000 zł. Co jednak z podstawowym modelem Idol 5?

Idol 5 trafił do bazy FCC. Pojawi się już wkrótce
Urządzenie to pojawiało się już w bazach popularnych benchmarków, ale nic nie zdradzało, że zostanie wkrótce pokazane. Teraz się to jednak zmieniło – Alcatel Idol 5 trafił na biurka pracowników Federalnej Komisji Łączności.
Źródło info i foto: Komórkomania.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.