Allview E3 Sign w PolsceAllview E3 Sign to najnowsza propozycja prosto z Rumunii, która ma zainteresować potencjalnego nabywcę zaimplementowanym czytnikiem linii papilarnych. Smartfon w ramach oferty przedsprzedażowej prowadzonej na polskim rynku proponowany jest za 899 złotych.

“Bezpieczeństwo prywatnych danych to dziś priorytet, szczególnie jeśli chodzi o hasła dostępu. E3 Sign gwarantuje bezpieczeństwo informacji dzięki opcji zablokowania za pomocą odcisków palców”

W Allview E3 Sign producent zdecydował się wykorzystać wyświetlacz o przekątnej 5.5”, na którym obraz prezentowany jest w rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli). Matryca wykonana została w technologii IPS, zapewniając tym samym szerokie kąty widzenia, a także dobre odwzorowanie kolorów. W celu zabezpieczenia przed uszkodzeniem mechanicznym zastosowano szkło (nie wiadomo jakie). Zagęszczenie pikseli na cal wyświetlacza z technologią laminacji OGS jest równe 267.

Sercem najnowszego phabletu jest MediaTek MT6582, który wykonany został w 28-nanomtereowym procesie technologicznym i składa się z czterech rdzeni opartych o architekturę ARM Cortex-A7, których częstotliwość taktowania wynosi 1.3 GHz. Za wydajność graficzną odpowiedzialny jest natomiast dwurdzeniowy chip graficzny Mali-400MP2, który otrzymał wsparcie ze strony 2-gigababajtowej pamięci operacyjnej RAM. Taka konfiguracja powinna zapewnić bezproblemową pracę systemu Google Android w wersji 4.4 KitKat.

Na tylnym panelu Allview E3 Sign zagościł 8-megapikselowy przetwornik IMX219 dostarczony przez japoński koncern Sony występujący w towarzystwie diody doświetlającej LED, zaś wideo połączeniom oraz Selfie dedykowana jest kamera o matrycy dwóch megapikseli. Zdjęcia oraz materiały wideo zarejestrowane w rozdzielczości Full HD znajdą swoje miejsce w pamięci urządzenia o wielkości 16-gigabajtów, która w dowolnym momencie rozszerzyć można poprzez wykorzystanie czytnika microSD (obsługa do 32 GB).

Zaplecze komunikacyjne w Allview E3 Sign przedstawia się następująco: moduł sieci bezprzewodowej WiFi pracujący w standardzie N, port micro USB, odbiornik GPS z A-GPS, podwójny slot kart SIM, a także modem 3G (UMTS 900/2100MHz). Energię w Allview E3 Sign dostarcza natomiast akumulator o pojemności 2800 mAh, który według karty specyfikacji jest w stanie podtrzymywać urządzenie w trybie czuwania przez około 280 godzin.

Specyfikacja Allview E3 Sign obejmuje również: port podczerwieni umożliwiający sterowanie urządzeniami typu telewizor, tryb gościa poprawiający bezpieczeństwo i pozwala na zablokowanie dostępu do danych oraz aplikacji, a także czytnik linii papilarnych, który umożliwi odblokowanie phabletu.
Żródło info i foto: GSMMANIAK.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.