Apple podwoi sprzedaż słuchawek AirPods w 2018Słuchawki Apple AirPods sprzedają się bardzo dobrze i mają bardzo pozytywne opinie. W przyszłym roku sprzedaż ma być dwa razy wyższa.

Informacje na temat słuchawek przekazał Ming-Chi Kuo z KGI Securities, uważany za najlepszego analityka w tematach związanych z firmą Apple. W tym roku na rynek ma trafić 13-14 mln słuchawek AirPods, a w roku 2018 ta liczba ma wzrosnąć do 28 mln. W ostatnim czasie firma zwiększyła produkcję słuchawek oraz znacznie zmniejszyła czas oczekiwania na dostawę, który dzisiaj wynosi 1-3 dni. Na początku sprzedaży trzeba było czekać nawet do miesiąca.

Użytkownicy są bardzo zadowoleni ze słuchawek AirPods. Z badań przeprowadzonych w tym roku przez Creative Strategies and Experian wynika, że 98% posiadaczy jest zadowolonych z bezprzewodowych słuchawek Apple’a. 93% osób jest zadowolonych z tego, że słuchawki nie wypadają z uszu, 95% z wygody użytkowania i długiego czasu działania na pojedynczym ładowania, a 98% z krótkiego czasu ładowania.
Źródło info i foto: TELEPOLIS.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.