Apple Polska rusza z akcją ‚Witaj, szkoło!’Jesteś studentem, rodzicem studenta albo nauczycielem? To mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – Apple uruchomiło właśnie ofertę zniżkową ‚Witaj, szkoło!’ (Back to School) dla naszego kraju. Od dzisiaj do 2 października, przy zakupie urządzenia Apple kwalifikującego się do promocji dostaniecie za darmo słuchawki Beats Solo3 Wireless, BeatsX albo Powerbeats3 Wireless.

Kupując poniższe urządzenia możemy dokonać wyboru z tych trzech modeli słuchawek:

Macbook
Macbook Air
Macbook Pro
iMac
Mac Pro

W przypadku kupna iPada Pro otrzymacie darmowe słuchawki BeatsX. Pozostałe dwa modele można w tym przypadku kupić za cenę niższą o kwotę BeatsX (679 zł).

Dodatkowo, jak zawsze korzystając ze zniżki edukacyjnej, same Maki i iPady również kupicie taniej (promocje łączą się – w akcji ‚Witaj, szkoło!’ kupujesz urządzenie ze zniżką i dodatkowo dostajesz słuchawki za darmo lub w obniżonej cenie).

Kraje w których promocja aktualnie jest dostępna to: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rosja, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy i Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Biorąc udział w promocji będziecie musieli potwierdzić fakt, że jesteście studentami, rodzicami studentów albo nauczycielami za pomocą odpowiedniego dokumentu. Promocja jest dostępna przy zakupie przez sklep Apple.com i trwa ona do 2 października bieżącego roku.
Źródło info i foto: ThinkApple.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.