Asus ZenFone LiveAsus zaprezentował idealny smartfon do nagrywania relacji live i selfie. W ostatnich miesiącach portale społecznościowe wzbogaciły się o dodatkowe funkcje do udostępniania video i użytkownicy coraz częściej publikują krótkie filmy zamiast zdjęć. Do tego celu został zaprojektowany ZenFone Live – smartfon z technologią BeautyLive do upiększania video selfie w czasie rzeczywistym.

Dostępna w modelu ZenFone Live (ZB501KL) aplikacja BeautyLive ma być pierwszą na świecie, która zagwarantuje idealny wygląd użytkownika transmitującego na żywo do mediów społecznościowych. Za sprawą zastosowanych technologii, BeautyLive wygładza skórę i usuwa jej niedoskonałości. Sensor przedniego aparatu otrzymał matrycę z dużymi pikselami 1,4 μm, które wykrywają nawet słabe światło. Soczewka obiektywu przedniego aparatu gwarantuje szeroki kąt widzenia wynoszący 82 stopnie.

W nowym modelu zastosowano także tylny aparat 13 Mpix PixelMaster z przesłoną f/2.0 i pięcioma soczewkami pryzmatycznymi. Użytkownicy mają do dyspozycji 12 różnych trybów m.in.: upiększanie w czasie rzeczywistym, Low Light do ujęć w półmroku czy Super Resolution, gwarantujący przepiękne fotografie o wysokiej rozdzielczości. Bateria smartfonu ma pojemność 2650 mAh.
Wyświetlacz HD z szerokim kątem widzenia, o przekątnej 5 cali, ma zapewniać jasny obraz. Został pokryty szkłem, którego narożniki łagodnie zaokrąglono z promieniem 2,5D. Stosunek ekranu do obudowy wynosi 75 proc. Telefon pracuje w oparciu o czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon (najprawdopodobniej 410) i 2 GB pamięci RAM.

ASUS ZenFone Live (ZB501KL) jest już dostępny w polskich sklepach. Jego cena kształtuje się na poziomie ok. 699 zł.

Czytaj więcej na http://mobtech.interia.pl/news-asus-zenfone-live-niedrogi-smartfon-do-selfie,nId,2395206#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Czytaj więcej na http://mobtech.interia.pl/news-asus-zenfone-live-niedrogi-smartfon-do-selfie,nId,2395206#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chromeŹródło info i foto: Gala.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.