Cena OnePlus 5TZdaje się, że poznaliśmy cenę obu wariantów OnePlus 5T. Czy smartfon będzie droższy od poprzednika i ewentualnie o ile?

Potężny przeciek z zeszłego piątku zdradził specyfikację i wygląd OnePlus 5T, którego oficjalnie poznamy 16 listopada. Względem poprzednika zmienione zostanie niewiele – teleobiektyw zostanie wymieniony na zwykły aparat z jaśniejszym obiektywem (f/1.7), a przekątna ekranu zostanie wydłużona do 6,01 cala, przy jednoczesnej zmianie proporcji na 18:9. Przy okazji producent zredukuje ramki wokół wyświetlacza, przez co OnePlus 5T nie będzie znacznie większy od OnePlus 5.

Inni producenci przyzwyczaili nas do tego, że za taką zmianę wzornictwa trzeba dodatkowo zapłacić. Wszyscy podejrzewali, że tak samo zrobi OnePlus, jednak raport z Indii sugeruje coś innego. Jeśli informacje podane przez serwis źródłowy znajdą potwierdzenie w rzeczywistości, to Hindusi zapłacą za OnePlus 5T tyle samo, ile musieli zapłacić za OnePlus 5. Konkretne kwoty wyglądają następująco:

Po bezpośrednim przeliczeniu na złotówki dostajemy 1830 złotych za wersję 6GB/64GB i 2105 złotych za wariant 8GB/128GB. Warto jednak pamiętać, że OnePlus nie ustala już polskich cen swoich flagowców, każąc kupować nam w euro. Na ten moment nie wiadomo, czy Chińczycy zdecydują się podnieść cenę w Europie, ale trop z Indii pozwala nam sądzić, że tak się nie stanie, więc najprawdopodobniej omawiany telefon będziemy mogli kupić w dniu 21 listopada za:

OnePlus 5T 6GB/64GB – 499 euro (ok. 2100 złotych),
OnePlus 5T 8GB/128GB – 559 euro (ok. 2360 złotych).

Jeśli OnePlus rzeczywiście zdecyduje się na zachowanie ceny OnePlus 5 w przypadku poprawionego OnePlus 5T, to będę pod wrażeniem. Z drugiej strony jestem ciekaw reakcji tych osób, które kupiły już OnePlus 5. Jeśli jesteś w tej grupie to czy żałujesz, że nie poczekałeś/aś na OnePlus 5T?
Źródło info i foto: GSMMANIAK.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.