Firma Xiaomi prezentuje Redmi 5 i Redmi 5 Plus przed ich oficjalną zapowiedziąXiaomi przygotowuje się do oficjalnej zapowiedzi smartfonów Redmi 5 i Redmi 5 Plus, co nastąpi już w najbliższy czwartek w Chinach. Tymczasem dyrektor działu Zarządzania Produktami, Donovan Sung, postanowił nieco podgrzać atmosferę i opublikował na Twitterze zdjęcia nadchodzących urządzeń.

Co prawda nie otrzymaliśmy żadnych informacji na temat cen czy specyfikacji, ale oba modele pochwalić mogą się cienkimi ramkami i wyświetlaczami o proporcjach 18:9. Xiaomi postanowiło więc przenieść ten trend kojarzony z tegorocznymi flagowcami do niższej półki.

Trudno się jednak temu dziwić, ponieważ seria Redmi, pomimo iż kojarzona z budżetowymi słuchawkami, to jednak jest bardzo ważna dla chińskiego producenta i cieszy się bardzo dużą popularnością. Redmi 4 i Redmi Note 4 były najpopularniejszymi smartfonami w Indiach, bądź co bądź ogromnym, a więc istotnym z perspektywy producentów rynku.

Jeśli więc Xiaomi utrzyma bardzo niskie ceny tych modeli i zapewni solidną specyfikację (na co wskazują ostatnie przecieki), to możemy otrzymać kolejny hit od tej firmy. Pełna prezentacja już 7 grudnia.
Źródło info i foto: FrazPC.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.