LG V30 będzie dostępny w Polsce!LG V30 jest reprezentantem tej serii smartfonów, która dosyć nieregularnie pojawia się w sprzedaży na różnych rynkach europejskich. Wiemy z oficjalnego źródła, że będzie dostępny u operatorów również w Polsce.

LG V30 to jeden z tych smartfonów premium, który pojawi się nie tylko na Dalekim Wschodzie, ale również w wybranych krajach europejskich. Na pewno będzie dostępny przez sieć włoskich operatorów TIM i Vodafone, ale do końca roku będzie go można kupić również w Niemczech, Hiszpanii i w Polsce – również w sprzedaży operatorskiej.

To pierwszy raz, kiedy producent zdecydował się na promocję i dystrybucję jednego z modeli serii V w sieciach operatorskich. Przypomnijmy może, że LG V30 to 6-calowy smartfon z wyświetlaczem P-OLED pracującym w rozdzielczości 1440×2880 pikseli i chronionym szkłem Gorilla piątej generacji. Działa pod kontrolą Androida Nougat, ze Snapdragonem 835, 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci flash (ok. 48 GB dla użytkownika). Z tyłu ma podwójny aparat 16 + 13 Mpx, a z przodu matrycę 5 Mpx. Oferuje wysokiej jakości audio zarówno na słuchawkach przewodowych, jak i bezprzewodowych.
Źródło info i foto: mGSM.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.