Nadchodzi Huawei Honor V10



Chińczycy przygotowują się do prezentacji nowego urządzenia – modelu Honor V10. Smartfon będzie mógł się pochwalić całkiem przyzwoitą specyfikacją. Poznaliśmy także prawdopodobną datę premiery.

Huawei Honor V10 ma być tańszą alternatywą dla dwóch flagowców, które zostały zaprezentowane w październiku przez Chińczyków. Mowa tu oczywiście o modelu Mate 10 oraz Mate 10 Pro. Marka Honor jest Wam na pewno znana i wiecie, że te sprzęty plasują się na całkiem niezłym pułapie cenowym w stosunku do konkurencji. Na co więc możemy liczyć w przypadku modelu Honor V10?

Sam smartfon ma zostać pokazany w Chinach jeszcze w tym miesiącu – dokładnie 28 listopada. Przecieki mówią o tym, iż Honor V10 pojawi się na terenie Europy kilka dni później, na początku grudnia. Bardzo możliwe więc, iż urządzenie trafi także do naszego kraju, jednak oficjalna data na ten moment pozostaje tajemnicą. Zapewne poznamy ją dopiero podczas oficjalnej prezentacji pod koniec tego miesiąca.

Honor V10 ma zostać wyposażony w 6 calowy ekran o proporcjach 18:9 – zgodnie z ostatnią modą. Za sprawne działanie smartfona odpowiadać będzie procesor Kirin 970 oraz 6 GB pamięci operacyjnej RAM. Bardzo możliwe, iż V10tka pojawi się także w mocniejszym wariancie – z 8 GB pamięci RAM. Na dane użytkownika, Huawei przeznaczy zapewne 64 lub 128 GB pamięci.

Reszta nie jest do końca jasna, ale jeśli faktycznie plotki się potwierdzą, to Honor V10 będzie bardzo przyjemnym urządzeniem. Reszta specyfikacji obejmuje bowiem aparat fotograficzny 12 Mpix, baterię 4000 mAh, skaner linii papilarnych oraz USB typu C. Nad całością miałby czuwać Android 8.0 Oreo z nakładką EMUI.
Źródło info i foto: interia.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.