Nokia 8 (2017) w ofercie OrangeNajnowszy flagowiec HMD Global – Nokia 8 (2017) – zaprojektowany z myślą o twórcach treści multimedialnych, już możecie kupić w Orange Polska. Nokia 8 dostępna jest w Orange w kolorze stalowym, wyłącznie poprzez stronę www.

Telefon w Orange Love – na start kupicie za 0 zł, a później 96 zł miesięcznie, Plus oczywiście koszt abonamentu. Dla osób, które chciałyby zaopatrzyć się wyłącznie w abonament komórkowy, w ofercie Plan Wzbogacony kosztuje na start 199 zł, a później 80 zł miesięcznej opłaty za telefon. Jeżeli zależy Wam na mniejszym pakiecie danych i jesteście w stanie wyłożyć nieco większą kwotę za telefon, rozwiązaniem może być także Plan Optymalny.

Nokia 8 (2017) to urządzenie wykonane z największą precyzją, którego proces produkcyjny obejmuje 40 rygorystycznych etapów obróbki mechanicznej, anodowania i polerowania – wszystko po to, aby finalny produkt wyróżniał się ponadprzeciętnym wzornictwem oraz kolorystyką. Inżynierowie dołożyli wszelkich starań, żeby konstrukcja wykonana z jednego kawałka aluminium perfekcyjnie układała się w dłoni. Całości dopełnia piękny 5,3 calowy ekran o rozdzielczości 2k wyposażony w funkcję Glance Screen.
Źródło info i foto: Telix.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.