Nowe rendery Nokii 9W sieci pojawiły się nowe rendery przyszłego flagowca Nokii. Najważniejsze cechy to “bezramkowy” wyświetlacz oraz brak gniazda audio.

Według najnowszych raportów HMD Global zaprezentuje nowe smartfony dopiero w przyszłym roku. Wtedy powinny zadebiutować Nokia 2, Nokia 7 i Nokia 9. Rendery tej ostatniej zostały opublikowane w sieci. Podobno powstały na podstawie oryginalnych szkiców, jednak nie muszą pokazywać rzeczywistego wyglądu następnego flagowca Nokii.

Oglądając zamieszczony poniżej film od razu zauważymy, że brakuje tu gniazda audio. Mamy tylko port USB-C i to on posłuży także do obsługi przewodowych słuchawek. Nokia 9 będzie miała zakrzywiony wyświetlacz o przekątnej 5,5 cala o rozdzielczości QuadHD z wąskimi ramkami, co spowodowało przeniesienie czytnika linii papilarnych na tył urządzenia. Tam znajdzie się też podwójny aparat fotograficzny. Wymiary telefonu to 140,9 x 72,9 x 7,5 mm (8,9 mm po uwzględnieniu aparatu fotograficznego).

Nokia 9 będzie prawdopodobnie pracować pod kontrolą systemu Android Oreo. Obecnie nie wiadomo, jaka będzie jego dokładniejsza specyfikacja.
Źródło info i foto: TELEPOLIS.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.