Nowe smartfony Nokii na wideoW trakcie barcelońskich targów MWC HMD zaprezentowało trzy nowe smartfony marki Nokia, obiecując jednocześnie, że jeszcze w tym roku doczekamy się kolejnych modeli z wyższej półki. Najnowszy przeciek z obozu tego producenta daje nam niezły obraz tego, jak nadchodzące Nokie mogą się prezentować.

W sieci pojawiło się krótkie wideo, które wygląda na materiał promocyjny czterech smartfonów Nokia. Nokia 3 i Nokia 5 są już nam dobrze znane, ale dwa pozostałe modele nie zostały jeszcze oficjalnie zapowiedziane. Co prawda jeden z nich wygląda jak Nokia 6, ale szybko można dostrzec znaczącą różnicę, jeśli porównamy ułożenie aparatów, co sugerować może, iż mamy do czynienia z Nokią 7. Czwarty telefon posiada natomiast podwójny aparat, co z kolei wskazywać może na flagowy model Nokia 8. Cieszy, że nowe Nokie posiadają złącze minijack na słuchawki i ich producent nie obrał drogi, na którą decyduje się coraz więcej firm.

Warto podkreślić, że Evan Blass aka @evleaks, który jako pierwszy udostępnił ten materiał, twierdzi, że wideo jest prawdziwe, ponieważ jego twórca od lat współpracuje z Nokią.
Źródło info i foto: FrazPC.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.