Nowe telefony Apple na wideoTeraz, kiedy doczekaliśmy się już zapowiedzi Galaxy Note 7 od Samsunga, branżowe doniesienia koncentrować będą się zapewne na nadchodzących iPhone’ach. Taki scenariusz zdaje się potwierdzać najnowszy przeciek, który daje bardzo dobry ogląd nowych smartfonów Apple.

Poniższe wideo szczegółowo prezentuje trzy modele z serii iPhone 7, ale warto zaznaczyć, że nie są to w pełni funkcjonalne urządzenia, a jedynie atrapy, które mają w pełni oddawać wygląd tych smartfonów. Najciekawiej zapowiada się tu wariant Pro, który wyróżniać będzie się przede wszystkim obecnością podwójnego aparatu, a w innych aspektach ma być bardzo zbliżony do wersji Plus, co oznacza m.in. 5,5-calowy wyświetlacz. Trzeba jednak pamiętać, że nie mamy jeszcze pewności, czy Apple rzeczywiście zdecyduje się na wypuszczenie trzech modeli, ponieważ niektóre źródła, w tym przeważnie wiarygodny Evleaks, wskazują, że gigant z Cupertino pozostanie przy dwóch wariantach iPhone’a. Być może pierwotne plany obejmowały więc trzy wersje i poniższy materiał bazuje jeszcze na wczesnych koncepcjach, ale ostatecznie doczekamy się tylko takiej samej ilości iPhone’ów jak przed rokiem.

Poza tym, koncern może nie skorzystać z „7” w nazwie nowych iPhone’ów i ze względu na relatywnie niewielkie zmiany w stosunku do poprzedniej generacji zdecydować się na oznaczenie „6 SE”.
Żródło info i foto: FrazPC.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.