Nowy iPhone SE będzie szklany?Tańszy model iPhone – czyli SE – jest w tym roku traktowany przez leaksterów nieco po macoszemu. Informacji o nim jest jak na lekarstwo, ale to nie znaczy, że nie ma ich wcale. Możliwe, że właśnie poznaliśmy jego wygląd.

Przeciek na ten temat pochodzi z Chin i nie wygląda na zbyt wiarygodny – ale z grubsza pokrywa się z przeciekami na temat “jubileuszowego” modelu. Chodzi o to, iż Apple w tym roku stawia na szkło i z tego materiału wykona tyły obudów swych smartfonów. Nie inaczej będzie w przypadku iPhone SE 2017 – tak przynajmniej twierdzi źródło dzisiejszej informacji.
W serwisie Weibo pojawiło się zdjęcie, przedstawiające ponoć nowego iPhone SE na tle kartki z dokumentacją. Widzimy na nim telefon z błyszczącym tyłem. Podobnie, jak w iPhone 8, obiektyw aparatu fotograficznego i towarzyszącą mu diodę LED ustawiono w pionie, ale w odróżnieniu od topowego modelu, aparat w SE nie wystaje poza obrys obudowy.

Dokument, na którym spoczywają uwiecznione smartfony sugeruje, że obudowa iPhone SE zostanie pokryta szkłem Ion-X, tym samym, jakie zdobi zegarek Apple Watch Sport. Niestety, nie sposób zweryfikować prawdziwości tej informacji, pozostaje zatem spojrzeć na fotkę i zgadywać, czy okaże się ona fałszywką, czy też nie.
Źródło info i foto: mGSM.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.