Oto Alcatel 3CW swym oficjalnym komunikacie z targów CES Alcatel ujawnił wygląd modelu Alcatel 3V. Dziś – nieoficjalnie – możemy spojrzeć na kolejną z “trójek” – Alcatela 3C.

Seria 3 – przypomnijmy – to modele z dużymi ekranami, mające być oferowane w przystępnych cenach. Alcatel 3C ma być najtańszym modelem tej serii. Otrzyma wyświetlacz o proporcjach 18:9 i akumulator o pojemności rzędu 3000 mAh, ale jednocześnie ma podobno mieć tylko gigabajt RAM-u i 16 GB pamięci wewnętrznej oraz aparaty o rozdzielczościach 5 i 8 megapikseli. Sercem telefonu ma być procesor MediaTek MT8321, zaś ekran będzie mierzyć 6 cali i mieć rozdzielczość HD+.

Jeśli powyższe dane się potwierdzą, parametry telefonu nie będą porywające – ale pamiętajmy, że będzie to urządzenie tanie, z segmentu cenowego 100-150 dolarów. Na pocieszenie – jak widać – dostaniemy zgrabną obudowę z metalową ramką i giętym szkłem (lub plastikiem) na tyle. Nie zabraknie też czytnika linii papilarnych, a obudowa telefonu będzie dostępna w przynajmniej dwóch wersjach kolorystycznych. Premiery spodziewamy się podczas MWC.
Źródło info i foto: mGSM.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.