Oto oficjalny smartfon Czarodziejki z KsiężycaPopularna japońska kreskówka o superbohaterkach wciąż ma rzesze fanów. Specjalnie dla nich, chińska firma Meitu przygotowała limitowaną edycję swojego smartfonu.

“Czarodziejka z Księżyca” to kultowa kreskówka z lat 90., która przez długi czas była emitowana również w polskiej telewizji. Seria ma na całym świecie licznych fanów, o czym świadczy istnienie wielu fanklubów i grup dyskusyjnych poświęconych jej tematyce.

Urządzenie o którym mowa z pewnością znajdzie więc swoich odbiorców. Oficjalny smartfon Sailor Moon to gratka dla fanów przede wszystkim ze względu na wygląd. Charakterystyczna, różowa obudowa ze złotymi akcentami wygląda jak gadżet żywcem wyciągnięty z kreskówki. Zadbano również o wygląd interfejsu, a w zestawie znajdziemy selfie stick, który wygląda jak różdżka.

Smartfon to pod względem technicznym to samo urządzenie co model Meitu M8, a więc nie ma się czego wstydzić. Urządzenie jest wyposażone w 5,2-calowy ekran IPS o rozdzielczości Full HD, a za wydajność odpowiada układ MediaTek Helio X20. Pamięć RAM ma pojemność 4 GB, a pamięć na pliki 64 GB.

Smartfon został wyceniony na 420 dolarów i zostanie wyprodukowanych tylko 10 000 sztuk.
Źródło info i foto: interia.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.