Plany Alcatela na 2018Należący do korporacji TCL Alcatel w ubiegłym roku nie mógł pochwalić się większymi sukcesami. Czy w nadchodzących 12 miesiącach będzie inaczej?

Jak zapowiada producent, nowy design i technologie znacząco odświeżą smartfony Alcatel. W standardzie pojawią się ekrany 18:9. Do niskiej i średniej półki cenowej trafić ma z kolei język wzornictwa zarezerwowany dotąd dla najdroższych urządzeń. Nowe portfolio produktowe marki Alcatel podzielone zostało na trzy serie: 5, 3 i 1. Każda przypisana jest dla oddzielnego segmentu cenowego. Modele serii 5 zaprojektowano, aby dostarczały najlepsze funkcje, jednak w cenie o wiele niższej w porównaniu do konkurencji. Znajdziemy tu między innymi face unlock i ekrany 18:9.

Seria Alcatel 3 ma zapewnić użytkownikom optymalne połączenie najnowszych technologicznych trendów, jak podwójne kamery oraz, znów, ekrany 18:9, z niskim kosztem zakupu . Urządzenia Alcatel 1 mają cechować się najniższą ceną, jednak równie wysoką jakością co pozostałe serie.
Źródło info i foto: interia.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.