Prototyp OnePlus 5 na renderzeSerwis Android Authority otrzymał zdjęcie prototypu OnePlus 5 z podwójnym aparatem. Źródło, które je dostarczyło twierdzi, że smartfon może stracić największą zaletę poprzedników – świetny stosunek ceny do jakości.

Widzimy na nim prototyp OnePlus 5 z podwójnym aparatem w położeniu wertykalnym. Na ten moment wszystko wskazuje na to, że projekt ten został porzucony i smartfon będzie wyglądał trochę inaczej – układ obiektywów ma być poziomy, w stylu Xiaomi Mi6.

To samo źródło poinformowało, że OnePlus 5 może być znacznie droższy od poprzedników – jego cena może sięgać poziomu aż 649 dolarów, co da 649 euro, czyli ok. 2715 złotych. Zapewne chodzi tutaj o najlepszy z dostępnych wariantów, ale nie da się ukryć, że podwyżka będzie zauważalna, bowiem OnePlus 3T 128 GB wiązał się z wydatkiem 479 euro. Cała ta sytuacja ma wynikać z dwóch przyczyn: rosnących cen komponentów oraz zmianie postawy samego producenta, który chciałby w końcu stanąć jak równy z równym do pojedynku z bardziej renomowanymi i droższymi konkurentami.

Czy OnePlus 5 ma szansę wygrać rywalizację z konkurentami pokroju Galaxy S8, HTC U11 czy Xperii XZ Premium? Spodziewana specyfikacja sugeruje, że jak najbardziej, ale jak wiemy papier może mówić jedno, a w praktyce wyjdzie drugie. Sam liczę na to, że informacje o cenie nie znajdą potwierdzenia w rzeczywistości, bo flagowce OnePlus to jedna z nielicznych, sensownych alternatyw dla drogich produktów konkurencji.
Źródło info i foto: GSMMANIAK.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.