Samsung zastrzegł nazwę “Couphone” w UEKoreański gigant zastrzegł nazwę “Couphone” na terenie Unii Europejskiej. Samsung we wniosku zaznaczył, że jest to produkt z gatunku inteligentnych urządzeń. Czego zatem możemy się spodziewać?

Koreańczycy w tej sprawie milczą jak zaklęci. Zainteresowani sprawą fani zaczęli zatem poszukiwania na własną rękę. Okazało się, że tej samej gry słów używał wcześniej jeden z twórców aplikacji na system Windows Phone. Aplikacja o takiej nazwie pozwalała na trzymanie wszystkich kuponów do sklepów w jednym miejscu. Na telefonie. To jednak prawdopodobnie fałszywy trop – Samsung zaznaczył przecież opcję “urządzenia”.

Skoro Koreańczycy złożyli wniosek w Unii Europejskiej, to może wskazówek należy poszukać w drugim wielkim języku Europy czyli francuskim? W języku Moliera “cou” oznacza szyję. Czy zatem tajemniczy Couphone to nowy pomysł Samsunga na elektronikę noszoną? Jedno jest pewne – firma od jakiegoś czasu pracuje nad kilkoma innowacyjnymi wynalazkami. Jednym z nich jest smartfon ze zginanym ekranem, dlatego dlatego podążanie tym tropem wcale nie musi okazać się bezpodstawne…
Źródło info i foto: TELEPOLIS.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.