Specyfikacja i data premiery Huawei Nova 2SW sieci znalazły się zdjęcia atrap Huawei Nova 2S oraz częściowa specyfikacja tego urządzenia. Dowiadujemy się z nich kilku ciekawych rzeczy.

Huawei Nova 2S będzie ulepszoną wersją modelu Nova 2. Smartfon otrzyma węższe ramki i lepsze podzespoły. Trzeba przyznać, że smartfon będzie bardzo podobny do zaprezentowanego w tym tygodniu Huawei Honor V10. Z nowych zdjęć możemy wywnioskować, iż pojawi się wyświetlacz o proporcjach 18:9 oraz czytnik linii papilarnych tuż pod nim.

Tylny panel powinien za to otrzymać błyszczące wykończenie. Możliwe więc, że zamiast aluminium pojawi się szkło. Jedno ze zdjęć wskazuje na częściową specyfikację. Warto zwrócić uwagę, że oprócz tego – jest więcej zdjęć podobnych modeli, które przedstawiają raczej atrapy, a nie prawdziwe modele.

Specyfikacja Huawei Nova 2S obejmowałaby 6-calowy ekran i technologię rozpoznawania twarzy do odblokowywania smartfona. Ma pojawić się także procesor Kirin 960 i 6 GB pamięć RAM. Podwójny aparat ma otrzymać 20 Mpix i 16 Mpix obiektywy z przysłoną f/1.8. Przednia kamerka miałaby otrzymać 20 Mpix. Inne pogłoski sugerują, że z przodu również znajdzie się podwójny aparat. Nie zabraknie także modułu NFC czy nakładki EMUI 8.0 na systemie Android.
Źródło info i foto: GSMMANIAK.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.