Etui na nowe iPhone’y można już kupić w Polsce

If you're new here, you may want to subscribe to our RSS feed. Thanks for visiting!Zaprezentowane wczoraj nowe iPhone’y będzie można kupić w Polsce dopiero pod koniec września lub później (iPhone X), ale już można kupić etui do wymarzonego telefonu. Sprzedaż etui i szkieł ochronnych do zaprezentowanych wczoraj nowych modeli iPhone’ów ruszyła już dzisiaj. Szybkość wprowadzenia tych produktów na rynek nie powinna...  Czytaj więcej »

Pierwsi klienci już ustawiają się po nowego iPhone’a!

Fani Apple nie zawodzą. Przed Apple Store w Sydney zaczęła się wczoraj formować kolejka po nowego flagowca – iPhone’a X, którego Apple zaprezentuje na dzisiejszej konferencji. Trzeba docenić ich determinację – nowy iPhone trafi do sprzedaży najwcześniej 22 września, czyli za 10 dni. Ale może okazać się, że wczesne ustawienie się w kolejce będzie jedynym sposobem na zdobycie iPhone’a X – jego dostępność ma być...  Czytaj więcej »

Już wszystko wiadomo o nowych iPhone’ach?!

W kodzie źródłowym iOS 11 pojawiły się nazwy nadchodzących iPhone’ów. Jubileuszowy model z ekranem OLED to iPhone X. Za wyszukanie informacji odpowiedzialny jest Steve Troughton-Smith, który już nie raz przekazywał wiele sprawdzonych informacji na temat urządzeń Apple’a. Okazuje się, że firma chce pominąć jeden krok w nazewnictwie swoich smartfonów i zamiast iPhone’ów 7s i 7s Plus zobaczymy od razu modele...  Czytaj więcej »

Czy “iPhone X” jednak sie pojawi?

Holenderska strona iCulture podaje, że jubileuszowy iPhone, który zostanie zaprezentowany 12 września, będzie się nazywał iPhone X (wymawiane „iPhone ten”). Pozostałe dwa modele, które Apple również ogłosi w przyszłym tygodniu, mają się nazywać iPhone 8 i 8 Plus. Jubileuszowy, topowy model z ekranem OLED to ten, który do tej pory nazywaliśmy „iPhone 8”. Dwa pozostałe modele nazywaliśmy dotąd „iPhone 7s” i...  Czytaj więcej »

Konferencja Apple 12 września!

Apple rozesłało właśnie zaproszenia na swój kolejny event, który – zgodnie z przewidywaniami – odbędzie się 12 września w audytorium Steve’a Jobsa w nowym kampusie Apple Park w Cupertino. Start o godzinie 10:00 czasu lokalnego, czyli o 19:00 czasu polskiego. Spodziewamy się na niej przede wszystkim premiery trzech nowych iPhone’ów, nazywanych roboczo „iPhone 7s”, „iPhone 7s Plus” oraz „iPhone 8”. Podczas konferencji...  Czytaj więcej »

Co zamiast przycisku Home w iPhone 8?

Nie od dziś wiadomo, iż nowy iPhone porzuci fizyczny przycisk Home, natomiast dotychczas nie wiedzieliśmy jak gigant z Cupertino będzie chciał go zastąpić. Nowe doniesienia wskazują, iż iPhone 8 otrzyma specjalny cyfrowy pasek na aplikacje aktywowany gestami. Do sieci trafiły też inne doniesienia na temat wyglądu “ósemki”. A oficjalna prezentacja już za kilkanaście dni! Przez następnych parę dni nasz serwis zdominują...  Czytaj więcej »

Wszystko co wiemy o iPhone 8

W tym roku minęło dziesięć lat od premiery pierwszego iPhone’a. W związku z tą okazją, Apple szykuje specjalną edycję iPhone’a 8 z przeprojektowanym wyglądem, bezprzewodowym ładowaniem i mnóstwem innych nowości. Na premierę iPhone’a 8 musimy poczekać do jesieni. Jego debiut odbędzie się prawdopodobnie we wrześniu 2017 roku. Do teraz pojawiło się mnóstwo plotek i informacji, które wskazują, jak zaprezentuje się...  Czytaj więcej »

iPhone 8 będzie kosztował około 999 dolarów?

The New York Times podaje, że iPhone 8, którego premiera spodziewana jest 12 września, będzie kosztował „około 999 dolarów”. Oczywiście tyle zapłacilibyśmy za najtańszy model, prawdopodobnie 64 GB. To cena, o której mówi się od dawna. Jeśli nowy iPhone rzeczywiście będzie kosztował w USA właśnie tyle, to w Polsce jego cena będzie oscylowała w granicach 5 tys. złotych. Jeśli Apple zastosuje ten sam przelicznik...  Czytaj więcej »

Nowe schematy iPhone’a 7S i 7S Plus

W sieci zostały opublikowane nowe schematy CAD, na których znajdują się iPhone 7S i iPhone 7S Plus. Jak zaprezentują się tegoroczne „eski”? iPhone 8 zadebiutuje już za niecały miesiąc. Wtedy też spodziewamy się premiery aż trzech modeli. Do powyższej wersji dołączyć ma także iPhone 7S i iPhone 7S Plus. W ostatnim czasie nie tylko namnożyło się mnóstwo plotek odnośnie „ósemki”, ale zaczęły wypływać nowe...  Czytaj więcej »

Apple udostępnia iOS 11 beta 6

Apple ukończyło prace nad szóstą wersją beta iOS 11 dla deweloperów. Jest ona dostępna na kompatybilne modele urządzeń iPhone, iPad oraz iPode Touch. Nowa wersja przyniosła oczywiście poprawki błędów oraz udoskonalenia wydajności, ale najbardziej w oczy rzucają się zmiany w ikonach AppStore oraz aplikacji z mapami. Ta druga pokazuje okolice Apple Park. Przy otworzeniu aplikacji Zdjęcia widzimy wzmiankę o nowych efektach...  Czytaj więcej »

Jaki będzie nowy kolor iPhone’a?

Od kilku dni pojawiają się doniesienia, że iPhone 8 będzie dostępny w nowym kolorze – miedzianego złota. Z najnowszego przecieku wynika jednak, że w fabrykach Foxconnu kolor ten nazywany jest oficjalnie „rumianym złotym” (blush gold). Wedlug analityka Ming-Chi Kuo, iPhone 8 będzie dostępny jedynie w trzech kolorach. Jeśli tak się stanie, miedziane/rumiane złoto może zastąpić tradycyjny kolor złoty, w którym iPhone...  Czytaj więcej »

Nowe iPhone’y trafią do sprzedaży już we wrześniu?

Apple zaprezentowało we wtorek wyniki finansowe za drugi kalendarzowy kwartał 2017 r., odnotowując wzrosty niemal wszędzie, gdzie się da (m.in. iPad +15%, serwisy +22%, Apple Watch +50%!). Ale dane, na które fani Apple czekali jeszcze bardziej niecierpliwie dotyczyły czegoś innego – przedstawionej przez Apple prognozy wyników finansowych za kolejny kwartał. Dlaczego to takie ważne? Bo może nam powiedzieć wiele o dacie rynkowej...  Czytaj więcej »

iPhone 8 i ekran o najwyższej rozdzielczości w historii?

Oprogramowanie do HomePoda zdradza kolejne szczegóły dotyczące iPhone’a 8 – deweloper Steve Troughton-Smith odkrył informacje sugerujące, że nowy flagowiec z Cupertino będzie miał ekran o rozdzielczości 2436 x 1125 pikseli. Oznaczałoby to, że jubileuszowy iPhone będzie posiadał wyświetlacz z największą ilością pikseli w historii: 5,5-calowy iPhone Plus jest wyposażony w ekran o rozdzielczości 1920 x 1080. Już kilka...  Czytaj więcej »

Huawei Mate 10 – szczegóły

Mate 10 będzie dużym i potężnym smartfonem – takim, który stanie do walki z najnowszym iPhonem. Wg CEO Huawei, Richarda Yu, będzie on nawet mocniejszy od planowanego smartfona Apple’a. Najnowszy smartfon od Huawei będzie idealnym urządzeniem dla tych, którzy lubią smartfony z dużymi ekranami i nie idą na kompromis w kwestii wydajności i możliwości. W ostatnim kwartale roku, być może w październiku, ma pojawić...  Czytaj więcej »

Androidowcy coraz częściej sięgają po iPhone’y

Coraz więcej Amerykanów wykorzystujących smartfony napędzane Androidem przesiada się na iPhone’y – wynika z nowego raportu CIRP. Wszystko wskazuje na to, że trend ten będzie coraz silniejszy. iPhone 7 i iPhone 7 Plus znajdują się na rynku już prawie od roku. Na jesieni spodziewamy się premiery ich wersji, oznaczonych literką „S” oraz wyczekujemy specjalnej edycji, która dotychczas znana jest pod nazwą iPhone 8. Niedawno...  Czytaj więcej »