Opóźniona premiera iPhone’a 8. Będą problemy z dostępnością?

If you're new here, you may want to subscribe to our RSS feed. Thanks for visiting!Według Economic Daily News (za Digitimes), premiera iPhone 8 mocno się opóźni – masowa produkcja zacznie się dopiero w listopadzie lub nawet w grudniu i początkowo dostępność nowego telefonu będzie bardzo ograniczona. Według chińskiego dziennika, powodem opóźnienia są problemy z produkcją nowego flagowca z Cupertino, z którym borykają się...  Czytaj więcej »

Panika w Apple przed premierą nowego iPhone’a!

FastCompany podaje, powołując się na źródła wewnątrz Apple, że wśród programistów pracujących nad softwarem dla iPhone’a 8 zaczyna wyczuwać się panikę – nie są oni pewni, czy przed premierą nowego flagowca zdążą dopracować oprogramowanie dla kluczowych funkcji iPhone’a 8 – ładowania „bezprzewodowego” i rozpoznawania twarzy. Jak podaje FastCompany, problemem nie jest hardware – zarówno chip do ładowania...  Czytaj więcej »

iPhone 8 będzie najdroższym w historii?!

John Gruber, człowiek, który przewidział cenę pierwszego Apple Watch w złotej wersji, sugeruje ile może kosztować iPhone 8. Cena robi wrażenie. Najnowszy telefon Apple będący obecnie w przygotowaniu – iPhone 8 to jedno z najbardziej wyczekiwanych urządzeń tego roku. Nic dziwnego – iPhone 7, który nie był przełomowym urządzeniem i tak odniósł duży sukces. W przypadku nadchodzącego flagowca giganta z Cupertino oczekiwania...  Czytaj więcej »

Czy nowy iPhone w bieli będzie… brzydki?!

W sieci pojawiły się rendery prezentujące białego iPhone’a 8. Większość głosów mówi, że smartfon w tej wersji będzie brzydki. Zgadzacie się z tym? Obrazy przygotował Martin Hajek. Grafik, którzy ma w swoim dorobku wiele renderów smartfonów Apple’a. Na podstawie dotychczasowych przecieków i informacji stworzył wizualizację iPhone’a 8 w kolorze białym. Zgodnie z dotychczasowymi doniesieniami, smartfon...  Czytaj więcej »

Korea Północna z własnym iPhone’m!

Był iPad, teraz przyszedł czas na północnokoreańskiego iPhone’a. Urządzenie nazywa się Jindallae 3 i jest w całości produkowane w Korei Północnej. Z wyglądu przypomina połączenie kilku generacji iPhone’ów, jednak najwięcej inspiracji widać przy porównaniu z czwartą edycją smartfonu Apple. Urządzenie ma obudowę wykonaną ze szkła i aluminiowej ramki. Pod wyświetlaczem znajduje się przycisk, który mógłby...  Czytaj więcej »

iPhone 8 na filmie + specyfikacja

Ostatnio nie ma dnia, by nie pojawiły się jakieś nowe zdjęcia czy przecieki związane z iPhone 8. Nie wszystkie wam prezentuję – ale dziś nie mogłem się oprzeć. Leakster @Onleaks oraz serwis TigerMobiles opublikowały film przedstawiający naprawdę starannie wykonaną makietę iPhone 8. Twórcy piszą, iż atrapę wykonano za pomocą cyfrowej obrabiarki, bazując na schematach CAD pochodzących z fabryki zajmującej się...  Czytaj więcej »

Jak ewoluował iPhone przez 10 lat?

128 MB RAM, 4 lub 8 GB pamięci wewnętrznej, kamera 2 MP. Brak łączności 3G, brak możliwości nagrywania wideo czy wysyłania MMSów, brak przedniej kamery. 17 natywnych aplikacji, 0 programów firm trzecich. Taki był pierwszy iPhone (tzw. „2G”), który trafił do sprzedaży dokładnie 10 lat temu. Jednak to, co oferował wystarczyło nie tylko do tego, żeby zapoczątkować rewolucję na rynku smartfonów i w świecie nowych technologii...  Czytaj więcej »

iPhone 8 na pewno z bezprzewodowym ładowaniem

CEO firmy, która zajmuje się produkcją iPhone’ów ujawnił, że ósma generacja smartfonu Apple będzie wyposażona w bezprzewodowe ładowanie. Chodzi o Roberta Hwanga, szefa firmy Winstron, który w ostatnim wywiadzie powiedział, że jeden z tegorocznych produktów Apple będzie wyposażony w bezprzewodowe ładowanie. Hwang wydaje się być o tyle pewnym źródłem, że jego firma współpracuje z Apple i obecnie zajmuje się...  Czytaj więcej »

Te zdjęcia przedstawiają obudowy nowych iPhone’ów?

W sieci pojawiły się zdjęcia, które mają przedstawiać tylną część obudowy trzech nowych iPhone’ów – 7s, 7s Plus i 8 oraz przedni panel iPhone’a 8. Zdjęcie udostępnił jeden z użytkowników reddit, który twierdzi, że obudowy ty otrzymali w zeszłym tygodniu chińscy producenci (akcesoriów?). Nie wiadomo od kogo, bo jak wiemy, Apple oficjalnie nie przekazuje producentom akcesoriów informacji o nowych iPhone’ach. Obudowy...  Czytaj więcej »

Jak będzie wyglądał iPhone 8?

W Internecie pojawiły się rendery etui dla iPhone’a 8, które pokazują nieco inny wygląd przyszłego smartfonu firmy Apple. Przede wszystkim przód urządzenia wygląda inaczej, niż to, do czego nas przyzwyczaiły dotychczas pojawiające się w sieci Internet koncepty wyglądu rocznicowego iPhone’a. Poza tym, jeśli zamieszczone niżej obrazki przedstawiają rzeczywisty wygląd etui dla iPhone’a 8, oznaczałoby to,...  Czytaj więcej »

Tak będzie wyglądał bezramkowy iPhone?

Jubileuszowy iPhone 8 na nowych renderach, rzekomo prezentujących jego prawdziwy wygląd. Smartfon został porównany z Galaxy S8 (oraz innymi flagowcami) i wszystko wskazuje na to, że to właśnie produkt Apple pełnoprawnie zasłuży na tytuł bezramkowego smartfona. Apple iPhone 8 był obiektem wielu plotek i przecieków, które zabraliśmy dla Was w jednym wpisie na łamach gsmManiaKa. Sporą część z nich potwierdził serwis iDrop...  Czytaj więcej »

Samsung Galaxy S8 wolniejszy od dwuletniego iPhone’a 6s?!

To nie są najlepsze dni dla Galaxy S8 – najpierw okazało się, że użyty w nim skaner tęczówki można łatwo oszukać, a teraz przekonujemy się, że najnowszy flagowiec Samsunga jest odrobinę wolniejszy od dwuletniego iPhone’a 6s. Wiedzieliśmy już, że jest on zdecydowanie wolniejszy od iPhone’a 7 Plus z niesamowicie wydajnym chipem A10 Fusion, ale nie spodziewaliśmy się, że telefon wyposażony w najnowszy ośmiordzeniowy...  Czytaj więcej »

Tak będzie wyglądał nowy iPhone?

Jeden z producentów akcesoriów do smartfonów ujawnił szczegółowe schematy graficzne przygotowywanego smartfonu Apple. Na ich podstawie powstały symulacje tego, jak będzie prezentowało się nowe urządzenie z Cupertino. Nowego iPhone’a nie zobaczymy prawdopodobnie we wrześniu, więc minie jeszcze sporo czasu, zanim będziemy mogli skonfrontować zaprezentowane rendery z rzeczywistym wyglądem smartfony. Niemniej trójwymiarowe...  Czytaj więcej »

Nowy iPhone SE będzie szklany?

Tańszy model iPhone – czyli SE – jest w tym roku traktowany przez leaksterów nieco po macoszemu. Informacji o nim jest jak na lekarstwo, ale to nie znaczy, że nie ma ich wcale. Możliwe, że właśnie poznaliśmy jego wygląd. Przeciek na ten temat pochodzi z Chin i nie wygląda na zbyt wiarygodny – ale z grubsza pokrywa się z przeciekami na temat “jubileuszowego” modelu. Chodzi o to, iż Apple w tym roku...  Czytaj więcej »

Wyciekły rendery produkcyjne przedstawiające iPhone’a 8?

Na stronie Slashleaks pojawiły się dzisiaj nowe rendery, które mają być oficjalnymi renderami produkcyjnymi iPhone’a 8. Telefon wygląda na nich podobnie, jak na kilku ostatnich rysunkach schematycznych, które również wyciekły do sieci – ekran wypełniający niemal cały przedni panel, brak przycisku Home, brak Touch ID z tyłu obudowy (więc najprawdopodobniej jest on wbudowany w ekran), tylne kamery rozmieszczone pionowo. Wydaje...  Czytaj więcej »