Tak będzie wyglądał LG G7Do sieci trafiła specyfikacja LG G7. Znamy też możliwy wygląd urządzenia, datę premiery i nową nazwę. Czy nowy flagowiec LG to Icon?

Smartfony LG wywołują ostatnio wokół siebie sporo emocji, ale niekoniecznie tych pozytywnych. Najpierw dowiedzieliśmy się, że nowy flagowiec LG nie będzie nazywał się G7. Później, że może jednak będzie to G7, po drodze zdarzył się jeszcze niezbyt udany średniak – LG Aristo 2. LG przy okazji zarejestrował nowe marki, o czym kilka zdań znajdziecie na końcu. Zacznijmy jednak od podzespołów smartfona LG o nieznanej nazwie.

Gdyby na pokład flagowego LG trafił Snapdragon 835, to nawet najwytrwalsi fani marki powiedzieliby: dość. Fakt, że Samsung „skradł” całą partię nowego procesora nie jest tu specjalnym usprawiedliwieniem – takie prawa rynku, a przecież nie tylko Qualcomm robi procesory. Chociaż użycie jednostki MediaTeka mogłoby mieć jeszcze gorsze skutki.

Na szczęście nowe przecieki mówią o opóźnieniu do marca i zastosowaniu Snapdragona 845. Ma być on sparowany z 6 GB pamięci RAM. Nie zabraknie też odporności na kurz i wodę (IP68). Czas, by napisać coś o wyglądzie.

Wygląd, który już znamy

Na renderze, który trafił do sieci nie dzieje się nic spektakularnego. Ot, kolejny bezramkowiec. Piękny, ale niczym się nie wyróżniający. Na uwagę zasługują może jedynie naprawdę bardzo cienkie ramki otaczające ekran. Bocznych w zasadzie nie ma wcale, a górną i dolną pomniejszono do minimum, którego wymagają czujniki.
Źródło info i foto: GSMMANIAK.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.