Tak będzie wyglądał nowy iPhone?Jeden z producentów akcesoriów do smartfonów ujawnił szczegółowe schematy graficzne przygotowywanego smartfonu Apple. Na ich podstawie powstały symulacje tego, jak będzie prezentowało się nowe urządzenie z Cupertino. Nowego iPhone’a nie zobaczymy prawdopodobnie we wrześniu, więc minie jeszcze sporo czasu, zanim będziemy mogli skonfrontować zaprezentowane rendery z rzeczywistym wyglądem smartfony. Niemniej trójwymiarowe wizualizacje modelu 8 lub 7s (nazwy wciąż nie ustalono) wyglądają przekonująco.

Na pierwszy rzut oka widać konsekwentne nawiązania do poprzednich modeli. Narożniki przyszłego iPhone’a również będą delikatnie zaokrąglone. Nowością jest pokrycie przodu i tyłu obudowy szkłem, co pozwolić ma na zastosowanie technologii bezprzewodowego ładowania. W szkle umieszczony zostanie także przycisk Home.

Na renderach widzimy, że tylny aparat, wyposażony w podwójny obiektyw, zostanie umieszczony w innej niż zwykle orientacji, czyli tym razem: pionowej. Moduł fotograficzny z wbudowaną lampą błyskową wystaje poza krawędź obudowy. Przedni aparat z kolei po raz pierwszy dostanie podwójny obiektyw, z czego powinni ucieszyć się miłośnicy selfie.

Jeśli chodzi o wymiary, źródło redakcji Engadget podaje dwie wartości. Mniejszy model otrzyma ekran o przekątnej równej 5”, natomiast większy ma mieć 5,8”. Według danych CAD (computer aided design) iPhone 8 lub 7s będzie nieco wyższy, szerszy i grubszy od modelu 7.
Źródło info i foto: CHIP.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.