W 2018 roku możemy się doczekać 3 smartfonów Apple ala iPhone XiPhone X dopiero wylądował na rynku, a już zaczynają docierać do nas pierwsze przecieki na temat przyszłorocznych planów Apple co do smartfonów. Słynący z doniesień z obozu giganta z Cupertino analityk KGI Securities, Ming-Chi Kuo, sugeruje, że w 2018 roku otrzymamy aż 3 modele w stylu iPhone’a X.

Oczywiście, jak zwykle w takim przypadku, trzeba zachować stosowny dystans do tego typu informacji. Tym bardziej, że plany producenta w tak długim okresie mogą jeszcze kilkukrotnie ulec zmianie i na chwilę obecną wydaje się to wróżeniem z fusów, ale trzeba przyznać, że Kuo ma nosa (lub dobre źródło) co do doniesień z obozu amerykańskiej firmy.

Tym razem sugeruje on, że prócz 5,8-calowego modelu z panelem OLED o zagęszczeniu pikseli 458 ppi, czy takiego jaki zadebiutował w tym roku, otrzymamy także większy model z mocniejszą specyfikacją, który nazywać może się po prostu iPhone X Plus. Urządzenie wyposażone ma być w 6,5-calowy wyświetlacz OLED o zagęszczeniu pikseli na poziomie od 480 do 500 ppi. Byłby to największy iPhone w historii i sprzęt byłby nawet większy od Galaxy Note 8 (6,3 cala). W tym wypadku cena przekroczyć powinna 1000 USD za podstawowy wariant.

Dla osób, którym przypadł do gustu design rocznicowego iPhone’a, ale już mniej podoba im się jego cena, przygotowywany ma być tańszy model z niższej półki, który otrzyma 6,1-calowy ekran LCD o niższej rozdzielczości. Jego cena oscylować miałaby w granicach 650-750 USD.

Wszystkie 3 telefony charakteryzować mają się zbliżonym designem z charakterystycznym wcięciem w górnej części urządzenia, gdzie umieszczony jest sensor Face ID. Potwierdzałoby to wcześniejsze przecieki, według których Apple w przyszłym roku porzucić miałoby Touch ID we wszystkich smartfonach.
Źródło info i foto: FrazPC.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.