Warto pospieszyć się z zakupem Samsunga Galaxy A8Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, rok 2018 Samsung zaczyna od rynkowej premiery Galaxy A8. Przypomnę tylko, że cena europejska nowego samsunga to 499 euro, czyli równowartość 2070 zł.

Biorąc pod uwagę relatywnie wysoką stawkę VAT w Polsce, nieco wyższa kwota nie dziwi, choć — nie ukrywam — po cichu liczyłem na to, że Samsung zjedzie poniżej psychologicznej bariery 2000 zł. Na szczęście ci, którzy pospieszą się ze złożeniem zamówienia, otrzymają nie tylko telefon.

Gratis w przedsprzedaży to karta pamięci 128 GB

Osoby, które założą zamówienie w dniach 8–18 stycznia otrzymają w prezencie kartę microSD o pojemności 128 GB. Chodzi konkretnie o model Samsung microSDXC EVO Plus U3. Cena tej karty to, w zależności od sklepu, 200–300 zł.

Galaxy A8 — czy warto? Polecam albo się pospieszyć…

Cena całego przedsprzedażowego zestawu z kartą pamięci o sporej pojemności — która przyda się każdemu — nie wypada najgorzej. Niemal 2100 zł za sam telefon — na tle tego, co można za tę kwotę kupić — to jednak sporo. Kupić za tę kwotę można chociażby LG G6 czy OnePlusa 5T, czyli sztandarowe telefony, które — podobnie jak A8 — mogą się poszczycić wąskimi ramkami dookoła ekranu, a przy tym bronią się chociażby podwójnymi aparatami głównymi.
Źródło info i foto: Komórkomania.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.