Wirtualna sieć komórkowa FolxWirtualna sieć komórkowa Folx, w której wszystko jest w aplikacji na iOS i Androida już jest dostępna bez zaproszeń. Subskrypcja łączy zalety abonamentu i telefonu na kartę.

Miesięczna opłata to 29,99zł. W każdej chwili można z niej zrezygnować. W ramach Oferty Promocyjnej Użytkownik otrzymuje trzy, kolejne, darmowe (bezpłatne) Miesiące subskrypcyjne.

Subskrypcja Folx to:

Nielimitowane rozmowy
Nielimitowane SMS-y i MMS-y
20 GB internetu
Roaming w UE bez dodatkowych opłat

Jednorazowa opłata startowa wynosi 9,99 zł. Opłaty startowej nie ponoszą Użytkownicy, którzy przenieśli przydzielony numer w ruchomej publicznej sieci telefonicznej z sieci innego dostawcy usług telekomunikacyjnych do sieci Folx.

Limit GB dla korzystania z transmisji danych w Strefie Euro wynosi 1,95 GB. Po wykorzystaniu limitu GB w danym Miesiącu subskrypcyjnym transmisja danych w Strefie Euro będzie płatna i rozliczana będzie po stawce 0,03072 zł za 1 MB (31,46 zł/1GB) – naliczanie co 1 kB.

Kartę SIM można zamówić i odebrać w 9 miastach w Polsce. Są to: Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Poznań, Łódź, Kraków, Wrocław i Katowice (konurbacja śląska).

Regulamin oferty promocyjnej „WELCOME2FOLX – 3 miesiące” (od 10/1/2018): Tutaj

Polecaj, zdobywaj (od 10/1/2018): Tutaj

Folx: sieć komórkowa w aplikacji – 29.99 zł za miesiąc (wideo)

Folx to pierwsza sieć komórkowa, w której wszystko jest w aplikacji. Nie musicie iść do sklepu operatora czy szukać startera w kiosku – w Folx załatwicie wszystko bez wstawania z kanapy. Dołączycie i zrezygnujecie, kiedy chcecie. Zamiast wybierać z nieskończonej liczby ofert i kontraktów na lata, macie jedną subskrypcję, którą włączycie i wyłączycie w aplikacji.
Źródło info i foto: Telix.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.