Xiaomi Mi A1 w czerwonej wersji w polskim sklepieJeden z polskich sklepów rozszerzył swoją ofertę o Xiaomi Mi A1 w kolorze czerwonym, który jest nowością na naszym rynku, a także o Xiaomi Mi Mix 2. Problem z tym drugim modelem polega na tym, że jest on znacznie droższy niż powinien.

Xiaomi Mi A1 jest dostępny w Polsce już od kilku miesięcy, ale tylko w jednym wariancie pamięci (4GB/64GB) i w dwóch opcjach kolorystycznych – czarnej i złotej. Udało mi się ustalić, że wkrótce do sprzedaży na pewno trafi wersja z 32 GB pamięci. Tymczasem w jednym z polskich sklepów pojawił się kolejny wariant Xiaomi Mi A1.

Sklep RTV Euro AGD wprowadził do swojej oferty Xiaomi Mi A1 w kolorze czerwonym, który do tej pory nie był dostępny w oficjalnej polskiej dystrybucji. Cena tego modelu została ustalona na 1099 złotych. Sklep podaje, że na odbiór lub dostawę trzeba poczekać do 14 dni, więc prawdopodobnie nie ma go jeszcze na stanie, ale można już składać zamówienia. Czy warto?

Cóż, inne wersje można dostać do ok. 100 złotych taniej, więc dopłata do nowego koloru nie jest zbyt wysoka. Czy sam telefon wart jest tych pieniędzy?

To jeszcze nie koniec nowości Xiaomi w RTV Euro AGD. W sklepie można już znaleźć Xiaomi Mi Mix 2, do tej pory dostępny tylko w oficjalnym sklepie internetowym Xiaomi. Tego telefonu sklep również nie ma jeszcze na magazynie (odbiór lub wysyłka w ciągu 14 dni), ale zamówić już go zamówić. Problem polega na tym, że coś tu się nie zgadza z ceną.

Podana cena to 2599 złotych, choć według dystrybutora powinno to być 2199 złotych. Prawdopodobnie to zwykła pomyłka i cena zostanie zredukowana, więc z potencjalnym zakupem jeszcze bym się wstrzymał. Z prostego powodu – Xiaomi Mi Mix 2 za ponad 2,5 tys. złotych to niezbyt dobra opcja, choć sam telefon jest całkiem przyzwoity, o czym przeczytacie w naszym teście:
Źródło info i foto: GSMMANIAK.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.