Zapowiedziano premierę Samsunga Galaxy S9Najnowsze informacje potwierdzają, że Samsung pokaże wkrótce nowe flagowce z linii Galaxy S9. Przeczą jednak jednocześnie temu, że gigant może zaprezentować w tym roku sprzęt, na którego pojawienie się użytkownicy czekają od dobrych kilku lat.

D.J. Koh, który jest szefem działu mobilnego Samsunga, zdradził co nieco na temat planów południowokoreańskiego giganta, o czym doniósł serwis ZDNet. Ujawnił on, że nowe flagowce zostaną zaprezentowane na targach Mobile World Congress 2018 w Barcelonie, o czym mówiło się od dawna. Targi oficjalnie startują 26 lutego, więc smartfon pojawi się pewnie dzień wcześniej.

Galaxy S9 i S9+ do sprzedaży trafią najprawdopodobniej już w marcu, a więc ich rynkowa premiera odbędzie się miesiąc wcześniej niż w przypadku modeli samsung galaxy S8 i S8+. Koh nie zdradził póki co żadnych konkretów dotyczących specyfikacji technicznych flagowych modeli.

Na ich temat pojawiło się już jednak sporo przecieków, które wskazują, że nowości będą wyglądać bardzo podobnie do poprzedników (mogą mieć minimalnie mniejsze ramki i inaczej umieszczony czytnik linii papilarnych na tylnym panelu). Urządzenia będą bardzo podobnie wyposażone.

Panele Infinity Display oraz Exynos 9810 lub Snapdragon 845 trafią na pokład każdego modelu. Galaxy S9+ na tle standardowej wersji ma wyróżniać się nie tylko większym ekranem i bardziej pojemną baterią, ale również podwójnym aparatem czy 6 GB pamięci RAM (4 GB w S9).
Źródło info i foto: Komórkomania.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.